O firmie

producent schodówNasza firma świadczy usługi dotyczące wykonywania wysokiej jakości schodów z drewna naturalnego., które są dostępne w najróżniejszych parametrach – w zależności od określonych preferencji zleceniodawcy. Każdy projekt schodów jest realizowany z dbałością o wszystkie szczegóły, dzięki czemu efekt pracy zawsze jest satysfakcjonujący. Warto zaznaczyć, że z pomocą naszej firmy można zapewnić sobie stylowe schody bez konieczności wydawania większej kwoty pieniędzy, ponieważ zapewniamy bardzo atrakcyjne warunki – między innymi pod względem finansowym.

Produkujemy schody zarówno z drewna krajowego jak i egzotycznego (heban, mahoń). Łączymy drewno z metalem i kamieniem. Realizujemy zaawansowane technologicznie projekty takie jak schody z elementami giętymi, rzeźbionymi i kutymi. Schody budujemy zarówno na konstrukcji drewnianej jak i betonowej.

Służymy Państwu doradztwem i pomocą w doborze materiałów, designu i rozwiązań technicznych.

Nasze realizacje charakteryzują się pięknem i najwyższą jakością wykonania. Doświadczenie, najwyższej klasy technologie i najlepsze materiały stawiają nas w gronie najlepszych producentów schodów drewnianych w kraju.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi pracami.